Pozvite nás na Vašu psíčkarskú akciu

Vaše akcie môžu slúžiť ako platforma na vzdelávanie a osvetu ľudí v prospech zvierat, ktoré sa ocitnú v núdzi. Ak organizujete výstavy, preteky, orieškiády, adopčné akcie alebo podobné udalosti, pozvite nás. Radi prídeme s informačným stánkom, kde budeme poskytovať ľuďom dôležité informácie ohľadom psieho darcovstva krvi. Aj vďaka Vašej akcii môžeme šíriť povedomie o psom darcovstve krvi a osloviť tak nových potencionálnych darcov.   

Vytlačiť leták

Máme pre Vás pripravené letáky, ktoré si môžete vytlačiť a umiestniť do Vašej veterinárnej ambulancie alebo kamkoľvek, kde si myslíte, že by mohli byť užitočné. (Obchody s chovateľskými potrebami, psie salóny, psie kaviarne, psie parky, výstavy a psie podujatia, cvičáky, verejné nástenky...)   

Vytlačiť leták


Zdieľanie

Pomôžte nám šíriť povedomie o dôležitosti psieho darcovstva krvi zdieľaním našich príspevkov na sociálnych sieťach. Takýmto jednoduchým spôsobom môžete osloviť nových potenciálnych darcov a pomôcť tak mnohým psíkom, ktorí sa dostanú do núdze. Čím viac ľudí o nás bude vedieť, tým viac a efektívnejšie budeme vedieť pomáhať.  

facebook_link


Kreatívna pomoc

Ak máte skúsenosti s tvorbou obsahu, ako sú videá alebo marketingové materiály, pridajte sa k nám a pomôžte nám osloviť viac ľudí. 


Mám nápad

Máte nápad na zlepšenie, zmenu alebo si myslíte, že je potrebné niečo pridať? Dajte nám o tom vedieť. Radi sa necháme inšpirovať Vašimi nápadmi.